disscuss print

EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

CARİSMA - KUAFÖR MALZEMELERİ - İSTANBUL

CARİSMA - KUAFÖR MALZEMELERİ - İSTANBUL_resim
1994 Yılında Sektöre Plast-Met Plastik ve Metal San.Tic.Ltd.Şti. olarak giriş yapan şirketimiz zaman içinde hedeflerini büyüterek 2006 yılında adını Beşyıldız Ofis ve Ev Mobilyaları Teks. İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak değiştirerek sektöre yeni bir bakış açısı getirmiştir. Günümüz Çağına baktığımızda Kuaför sektörüne yeni bir bakış açısı getirebileceğimizi düşünerek genç , dinamik ekibimizle 2010 yılında CARİSMA markası adı altında %100 KALİTE ilkesini hedefleyen şirketimizi faaliyete sokarak Kuaför Salonlarının her türlü ihtiyacını karşılamak, Farklı Tasarım seçenekleriyle Kuaför Salon Mobilyası sektöründe hizmet vermeye karar verdik.


Misyonumuz

Profesyonel kadrosu ile çağın gelişim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden kurumumuz,Kuaför Salonlarından Dünyanın bugününü yaşatmaktadır.

Yıkama setlerinden Bay & Bayan Oturma Gruplarına, Bay&Bayan Tezgahlarından Komidin Gruplarına,Bekleme Gruplarından Masaj & Ağda Yataklarına,Çocuk Tezgahlarından Çocuk Oturma Gruplarına ve Aksesuar & Aparatlarına,kadar Kuaför Salon Mobilyasında ihtiyaç duyulan her grupta hizmet vererek kuaförlerimizin sanatına yakışan mekanlar sunuyor...


Vizyonumuz

Sektörümüzde Türkiye?de ve Dünya?da ürün ve hizmet kalitesi açısından en önde gelen ve sektörün modasını takip eden değil , belirleyen şirket olmaktır.
EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 15/12/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors