disscuss print

EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

FİLİZ ÇELİK - KUAFÖR KOLTUKLARI - BURSA

FİLİZ ÇELİK - KUAFÖR KOLTUKLARI - BURSA_resim
1978 Yılında 50 m2'lik bir alanda TİCARİ FAALİYETE başlayan firmamız, halen Nilüfer Oganize Sanayi Bölgesindeki modern tesislerinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluş anından itibaren %100 kalite ilkesini hedefleyen kurumumuz, Türkiye Kuaför Salonlarını renklendirirken, farklı Tasarım seçenekleriyle Kuaför Salon Mobilyası sektörüne ışık tutmaya devam ediyor. Profesyonel kadrosu ile çağın gelişim ve ihtiyaçlarını yakından takip eden kurumumuz, Kuaför Salonlarından Dünyanın bugününü yaşatmaktadır.

Yıkama setlerinden Bay&Bayan Oturma Gruplarına, Bay&Bayan tezgahlarından komidin gruplarına,bekleme gruplarından masaj&ağda yataklarına,Çocuk tezgahlarından çocuk oturma gruplarına ve aksesuar& aparatlarına, kadar Kuaför Salon Mobilyasında ihtiyaç duyulan her grupta hizmet vererek kuaförlerimizin sanatına yakışan mekanlar sunuyor.

20'den fazla ülkeye ALPEDA markası adı altında ihracat yapan kendi segmentinde ilk K-Q TSE-İSO-EN 9001 Kalite sertifikasına sahip firmalardan olan Filiz Çelik San.Tic.Ltd.Şti. pazar araştırmalarına kesintisiz devam ediyor.
EVLENMEK İSTEYEN BEKARLAR EVLİLİK DOKTORU İÇİN TIKLAYIN...

Bu haber 15/12/2012 tarihinde eklenmiştir.

Yorum Yaz

Bilgileriniz
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
captcha
 
Authors